top of page

#BALLSMANIA ® by MIRTA BIJOUX   - "Naša bižuterie představuje osobu, která jej nosí: ukazuje svou vášeň, kreativitu a radost "

 

Kolekce Balls®  je registrovaný design vytvořený Mirtou Frosini, stylistkou značky a majitelem firmy Mirta Accessori Moda srl, která od roku 1998 vyrábí doplňky pro významné italské a zahraniční oděvní domy. Kolekce Balls® vznikla v roce 2013: skvělé nápady vždy přicházejí, když kreativita setkává jednoduchost. Po její intuici Mirta dává nový život známým pryskyřicovým kuličkám. Vytvoří nový způsob jejich nošení. Nový a originální design je patentován a v krátké době se kolekce Balls® stala symbolem štěstí: jsou noseny mladými dívkami, ženami v kariéře nebo jako anglický předseda vlády, dámou s vlastním klasickým stylem.

Kolekce Balls® má dvě hlavní vlastnosti: vyhovuje všem vkusu a věku a může vytvářet nekonečné barevné hry. Kolekce Balls® se skládá z náhrdelníků, náramků, náušnic, prstenů a dodává se ve více než 100 různých barvách. Mirta chtěla přinést barvy do světa šperků ... a to udělala! Můžete kombinovat kolekci Balls® a vytvářet nekonečné, nádherné barevné hry.

Collezione BallsMania® - Design Registrato. Vyrobeno v Itálii.

katalogy

#ballsmania_lookbook.png

Katalog #Ballsmania

#ballsmania_lookbook-TU+SEA+MET.png
#ballsmania_lookbook-SUPSTAR.png

LookBook Tinta Unita & Metal & Season

LookBook SuperStar

#ballsmania_lookbook-GAL.png

LookBook Galaxy

#ballsmania_lookbook-BIO.png
#ballsmania_lookbook-LUX.png
#ballsmania_lookbook-STARS.png
#ballsmania_lookbook-FORYOU.png

LookBook BioBalls

LookBook Luxury

LookBook Stars

LookBook FORYOU

bottom of page