top of page
Disney.png

DISNEY — nejmagičtější Must-Haves na Zemi

 

Láskyplně navržený a inspirovaný stále populárnější klasikou, jako je Alice v říši divů, Popelka, Kráska a zvíře, Šípková Růženka, Lví král, Rapunzel, Sněhurka, Tinkerbell a Medvídek Pú, zde najde svůj oblíbený kousek každý fanoušek Disneya. V kolekcich by samozřejmě neměly chybět skvělé klasiky Mickey a Minnie! Ať už postavičky, hrnky, dekorační nebo užitkové předměty, nebo i do konce bižuterie – vše s nádechem nostalgie, vše hravé a vše nám dobře známé.

Enesco – postavičky Disney. Zejména ti, kteří chtějí najít sošky pro velmi specifickou postavu nebo film, jsou na správném místě. U Enesco si můžete snadno vybrat svůj oblíbený film nebo oblíbenou postavu ze světa Disneya a nechat se okouzlit. Objevte krásné figurky hezkých a hrdinských princezen jako jsou Rapunzel, Sněhurka, Arielle, Mulan, Popelka nebo Šípková Růženka. Ponořte se do světa Lvího Krále, Krásky a zvíře, Aladina nebo Alice v říši divů, a najděte nádherné dekorace s motivy ikonických postav.

Egan – Disney pro každý den. Hravé postavy od Disneye mohou zkrášlit také stůl, kuchyň a den. Káva chutná lépe z šálku s jedním ze Sedmi Trpaslíků, pizza z talíře se zamilovanými Mickey Mouse a Minnie. Sortiment obsahuje také kuchyňské nádobí a doplňky, ozdobné předměty, polštáře a krásné šátky pro ženy.

Enesco.png
Disney.png
disney_traditions.jpg
DISNEY_BRITTO_1.jpg
logo_retina-egan2019-min_GAI.png

katalogy

bottom of page