top of page

GOEBEL — Porcelán pro krásné momenty v životě

 

Goebel je s tradicemi spjatý výrobce porcelánu v oblasti dárků, sbírek a dekorací. Ve svých značkových prostředích jsou výrobky stylově inscenovány mezi tradicí a životním stylem, jsou probouzeny emoce, které přetrvávají generace. Goebel poznává, probouzí a naplňuje potřeby člověka po nadčasových a krásných věcech malého osobního luxusu doma. Artiklem Goebel jsou perfektní dárky pro všechny příležitosti. Goebel hledá setkání s lidmi, kteří mají radost z krásných stránek života. 

Goebel je značka, která je nejen známá pro své dekorační předměty a sošky, ale také pro kávové, čajové a mocca šálky v různých provedeních a dekorech. S uměleckými motivy s obrazů Kimta, Muchy a dálších, nebo v moderním stylu. Goebel také nabízi  pro vánoční stůl krasně zdobené soupravy a solitery. 

Módní šperky Goebel jsou vyrobené z masivního porcelánu a zdobené vysoce kvalitním uměleckým tiskem, pravým zlatem a kameny Swarovski. Kovové komponenty jsou pozlacené hypoalergenní a neobsahují nikl. Tyto současné klasické a zároveň moderní medailonky, jsou ideálním doplňkem k oblečení žen všech věkových kategorií.

Goebel má v své nabídce taky i suvenýry. Male dárkové předměty, které udělají radost,  a probouzí emoce. Perfektní dárky pro všechny příležitosti – narozeniny, jubilea, posvěcení bytu, šarmantní „dárek z cesty“, malé poděkování či prostě jen tak něco pro milého člověka.  

dekorace interieru

bižuterie & doplňky

dárky & dekorační sošky 

čaj, káva & Co