top of page

STYLE AVENUE - Fashion Jewellery

Teprve po přečtení těchto čtyř slov lze bez námahy se přenést do elegantního světa kouzelných šperků. Každý, kdo hledá a oceňuje krásu, může najít nenapodobitelný okamžik magie. Klenotnická společnost Style Avenue je jako laskavý kouzelník, který pomáhá přinést okamžik, kdy se konečně splní věkový sen.

Být silná znamená především být zvláštní a nepřekonatelná - každý z produktů Style Avenue je jedinečný a nenapodobitelný. Tato klenotnická společnost kombinuje klasická zrnka luxusu, svěží nárazy nových trendů a odvážné módní pohyby.

Každá žena sní o tom, že je jedinečná a že má ve své šperkovnici ten jeden nenapodobitelný kus, který každému umožní poznat všechny nuance jejích ctností. Zde můžete být sama sebou. Můžete ukázat svou touhu po dobrodružství. Můžete být odvážná. Nadšená.  Smutná a radostná. Svůj zářící úsměv můžete věnovat celému světu, mrknout na svůj odraz ve výlohách, které míjíte.

Zlato a stříbro, korál a perla, bižuterie a jedinečné smaltované povrchy, přírodní kůže, drahé a polodrahokamy, to vše se mísí do fantastických tvarů spojujících linie a povrchy. S neuvěřitelnou přesností a klenotnickým nádechem mistři Style Avenue oživují neobvyklé nápady ve majestátních kolekcích teto značky.

katalogy

Style Avenue Catalogue Jewelry Garden.jp
Style Avenue Catalogue Style Icons.jpg
Style Avenue Catalogue ArtDeco.jpg
Style Avenue Catalogue Bordeaux.jpg
Style Avenue Catalogue Ritz.jpg
Style Avenue Catalogue Forget me not.jpg
Style Avenue Catalogue Coins.jpg
Style Avenue Catalogue Colour Dreams.jpg
bottom of page